Často kladené dotazy

 • Co je balkonové zasklení?

  Díky zasklení balkonů od značky LUMON si doma můžete užít nový prostor. Zasklení LUMON chrání Váš balkon před nepříznivým počasím a dává mu nový rozměr. Svůj nový prostor budete moci vyzdobita využívat tak, jak jste vždy snili. Večere s přáteli, čtenářský koutek, oslava narozenin apod. Proměňte balkon v prostor svých snů a využívejte jej celoročně.

 • Proč zasklít terasu?

  Díky zasklení a zastřešení terasy Lumon si doma můžete užívat nový prostor. Zasklení Lumon chrání Vaši terasu před nepříznivým počasím a dá jí nový rozměr. Svůj nový prostor budete moci vyzdobit a využívat tak, jak jste vždy snili: na večeře s přáteli, čtenářský koutek, na hraní či oslavu narozenin. Popusťte uzdu své fantazii a proměňte terasu v prostor svých snů.

 • Proč vybrat zrovna Lumon?

  Zasklívací systémy Lumon jsou výsledkem dlouhodobého vývoje produktů a desetiletí trvající zkušenosti uživatelů. Díky více než milionu spokojených zákazníků se Lumon stal jedním z nejoblíbenějších systémů zasklení po celém světě.

  Nekompromisní kvalita a neustálý vývoj produktů se opravdu vyplatil.

  Lumon zasklívání balkonů a teras se vyznačuje elegantním designem, trvanlivostí a uživatelskou příjemností.

 • Jak se systém ovládá?

  Náš bezrámový systém je snadno ovladatelný, což je jedna z hlavních výhod tohoto systému.

  Skleněné panely se dají snadno otevírat tzv. rukojetí, která je podobná rukojeti u dveří automobilu. Jakmile takto otevřete první sklo, další již snadno posouváte ke zdi na jednu, nebo druhou stranu. Když jsou všechna skla otevřena, dají se připevnit na stěnu, aby se zabránilo jejich pohybu, což může způsobit např. vítr. Součástí dodávky je montážní pásek, který se upevní na zeď.

  Dále je zde možnost dokoupit zámek pro větší bezpečnost, např. pro rodiny s dětmi.

 • Jak se systém udržuje?

  Údržba zasklení balkonu se provádí vždy zevnitř. Snadno se čistí, jelikož skla se posunují ke straně a otvírají dovnitř, dají se tedy vyčistit z obou stran.
  U údržby terasy, zimní zahrady či pergoly je to ještě o něco jednodušší. Ve většině případů se k zasklení dostanete z obou stran. V případě, že nikoli, jednotlivá skla si otevřete dovnitř a pohodlně vyčistíte.

 • Jak a kde mohu získat cenovou nabídku?

  Nejjednodušší způsob, jak zjistit bližší informace, popřípadě cenu je spojit se s námi pomocí webového formuláře, telefonicky, emailem nebo osobně na našich vzorkových prodejnách.

  Předběžná cenová nabídka je nezávazná a bezplatná.

  Následně zaměříme Vaši terasu, balkon či lodžii naším technikem, jelikož každé zasklení necháváme vyrobit přesně na míru, tak aby bylo plně funkční.

  V případě dotazů, či nejasností jsme Vám k dispozici.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.